194 خودروی هنجار شکن در استان سمنان اعمال قانون شدند – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

194 خودروی هنجار شکن در استان سمنان اعمال قانون شدند - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ساز ایرانی، سرهنگ موسی بزرگی غروب سه شنبه در حاشیه بازدید از پارکینگ خودروها در سمنان ضمن بیان اینکه خودروهای هنجار شکن باعث بروز تصادفات رانندگی برای رانندگان قانونمند و داغدار شدن آنها می شود، ابراز داشت: برای حفظ جان رانندگان با این گونه خودروها به طور جد برخورد خواهد شد.

وی ضمن بیان اینکه طی دو هفته گذشته حدود 14 روز گذشته 194 خودرو هنجار شکن اعمال قانون و توقیف شدند، افزود: این اقدام در راستای ارتقا امنیت جاده های استان سمنان صورت گرفته است.

رییس پلیس راه استان سمنان ضمن بیان اینکه با افزایش تردد وسایل نقلیه طی دو هفته اخیر در محورهای مواصلاتی مواجه بودیم، ابراز داشت: ماموران گشت پلیس راه جاده ای با تخلفات حادثه ساز و رانندگان هنجار شکن برخوردهای لازم را انجام دادند.

بزرگی در ادامه تصریح کرد: سرعت و سبقت غیر مجاز حرکت مارپیچ و غیره از مهمترین تخلفاتی هستند که این خودروها مرتکب شدند.

وی ضمن بیان اینکه یکی از وظایف پلیس برخورد با تخلفات راهنمایی و رانندگی است، افزود: ماموران پلیس در سراسر استان مستقر و برابر قوانین و مقررات با تخلفات مرتکب شده از سوی این افراد برخورد خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "194 خودروی هنجار شکن در استان سمنان اعمال قانون شدند – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "194 خودروی هنجار شکن در استان سمنان اعمال قانون شدند – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.