243 صندوق در حال رای گیری از مردم کاشان است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

243 صندوق در حال رای گیری از مردم کاشان است - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ساز ایرانی محمدشریف زارعی ظهر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کار رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در 215 شعبه مرکز حوزه انتخابیه (کاشان) و بخش مرکزی، 15 شعبه فرعی بخش نیاسر و 13 شعبه فرعی بخش برزک تا پایان ساعت قانونی اخذ رای انجام می شود

وی ابراز داشت: با هدف سهولت در کار رای گیری 219 صندوق ثابت و 24 صندوق سیار شهری و روستایی برای افراد واجد شرایط رای دادن در این شهرستان پیش بینی شده است.

فرماندار کاشان تصریح کرد: افزون بر شناسنامه، مدارک هویتی کارت ملی، گواهینامه، گذرنامه و کارت پایان خدمت دوره ضرورت نیز در این دوره از انتخابات برای رای دهندگان در نظر گرفته شده است.

وی شرایط برای رای دادن را 18 سال تمام، عاقل بودن و تابعیت جمهوری اسلامی ایران برشمرد و گفت: علاوه بر شناسنامه، مدارک هویتی کارت ملی، گواهینامه، گذرنامه و کارت پایان خدمت دوره ضرورت نیز در این دوره از انتخابات برای رای دهندگان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تدابیری در سطح شهرستان اندیشیده شده تا افراد معلول یا دارای شرایط خاص بتوانند برای رفتن به پای صندوق رای از تسهیلات ویژه استفاده کنند.

زارعی خاطرنشان کرد: اداره بهزیستی و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان هزینه آژانس افراد جامعه هدف خود ازجمله معلولان و یا جانبازان 70 درصد و والدین شهدا را پرداخت می کند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه رای حق مسلم هر ایرانی است، شرایط اخذ رای برای همه واجدین فراهم بوده و فرمانداری برای این منظور شرایط اخذ رای از افراد با شرایط خاص را فراهم کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "243 صندوق در حال رای گیری از مردم کاشان است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "243 صندوق در حال رای گیری از مردم کاشان است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.