32 هزار میلیارد ریال پروژه راهداری در خوزستان فعال است

32 هزار میلیارد ریال پروژه راهداری در خوزستان فعال است

ساز ایرانی/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از اجرای 32 هزار میلیارد ریال پروژه در این اداره کل خبر داد.

محمد جولانژاد در گفت و گو با ساز ایرانی اظهار کرد: اعتبار پروژه های فعال این اداره کل در سال جاری 32 هزار و 240 میلیارد ریال است که در بخش های راهداری، فنی و ماشین آلات هزینه خواهد شد.

وی با اشاره به فعال بودن 132 پروژه راهداری به ارزش 11 هزار و 540 میلیارد ریال در طول محورهای استان، افزود: بهسازی و روکش آسفالت 950 کیلومتر از محورهای اصلی، فرعی و روستایی، احداث 190 کیلومتر راه روستایی، احداث 40 کیلومتر روشنایی، تهیه و نصب نیوجرسی به طول 40 کیلومتر، اجرای خط کشی در طول 8000 کیلومتر و تعمیر و بهسازی 114 دستگاه ابنیه فنی از مهمترین پروژه های اجرایی راهداری خوزستان در سال جاری خواهد بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: این پروژه ها در سطح محورهای استان و محورهای منتهی به پایانه های مرزی به منظور آمادگی و میزبانی از سفرهای زایران اربعین حسینی در حال اجرا هستند.

وی ادامه داد: در بخش فنی و راه های روستایی به ویژه برای تقویت زیرساخت های پایانه های مرزی نیز 2 هزار و 800 میلیارد ریال درنظر گرفته شده است.

جولانژاد بیان کرد: در حوزه نوسازی، بهسازی و تعمیر ماشین آلات راهداری نیز اعتبار درنظر گرفته شده 17 هزار و 900 میلیارد ریال خواهد بود.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "32 هزار میلیارد ریال پروژه راهداری در خوزستان فعال است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "32 هزار میلیارد ریال پروژه راهداری در خوزستان فعال است"، کلیک کنید.