8 پروژه اجرای طرح هادی روستایی شهرستان رودسر افتتاح شد

ساز ایرانی/گیلان همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه فجر، هشت پروژه اجرای طرح هادی در شهرستان رودسر با اعتبار 12.5 میلیارد تومانی به بهره برداری رسید.

اسدالله عباسی امروز، 15 بهمن ماه در حاشیه افتتاح و بهره برداری از هشت پروژه اجرای طرح هادی در شهرستان رودسر، با بیان اینکه در ایام الله دهه فجر امسال شاهد بهره برداری از بالغ بر 290 پروژه در شهرستان رودسر هستیم، اظهار کرد: به صورت نمادین یکی از طرح های بنیاد مسکن استان گیلان را افتتاح کردیم و مابقی پروژه ها تا پایان هفته افتتاح می شود.

وی از افتتاح یک واحد تولیدی با محوریت تجهیزات پزشکی با سرمایه گذاری بالغ بر 250 میلیارد تومانی خبر داد و اضافه کرد: این پروژه بسیار مهم است، زیرا تولیدات آن جهانی بوده و کشور را از واردات و ارزبری بی نیاز می کند.

8 پروژه اجرای طرح هادی روستایی شهرستان رودسر افتتاح شد

حامد دایمی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان نیز در ادامه، از افتتاح 83 پروژه اجرای طرح هادی روستایی در استان همزمان با دهه فجر سال جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 132 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

وی از اجرای 445 هزار مترمربع آسفالت معادل 101 کیلومتر خبر داد و تصریح کرد: 2436 مترمربع زیرسازی، تعریض و شن ریزی، 2000 متر طول جوی و جدول، 1000 مترمربع سنگفرش و 850 متر طول دیواره سازی سنگی نیز انجام شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان هشت پروژه از مجموع 83 پروژه را مربوط به شهرستان رودسر دانست و یادآور شد: این پروژه ها که با اعتباری بالغ بر 12.5 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده، شامل 35 هزار و 600 مترمربع آسفالت معابر روستایی بخش مرکزی به طول هشت کیلومتر است.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "8 پروژه اجرای طرح هادی روستایی شهرستان رودسر افتتاح شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "8 پروژه اجرای طرح هادی روستایی شهرستان رودسر افتتاح شد"، کلیک کنید.