آغاز به کار نخستین جشنواره فناورانه روابط عمومی کشور با حمایت همراه اول

 آغاز به کار نخستین جشنواره فناورانه روابط عمومی کشور با حمایت همراه اول

نخستین جشنواره فناورانه روابط عمومی با حضور جمعی از استادان و دانشجویان و دست اندرکاران روابط عمومی کشور و با حمایت همراه اول در دانشگاه علامه طباطبایی آغاز به کار کرد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی،در مراسمی رسمی و با حضور جمعی از استادان، دانشجویان و دست اندرکاران روابط عمومی کشور و در آستانه روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی، نخستین جشنواره روابط عمومی فناورانه کشور در محل دانشگاه علامه طباطبایی با برگزاری آیین افتتاحیه، به طور رسمی آغاز به کار کرد.

این جشنواره در 6 محور شامل، «بوت کمپ روابط عمومی»، «کلیات و مقدمات روابط عمومی»، «رسانه در عصر هوش مصنوعی»، «مدیریت ارتباط با رسانه ها در روابط عمومی»، «مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)» و «تبلیغات بازرگانی» برگزار می شود.

در جریان برگزاری این جشنواره همچنین سه پنل تخصصی با موضوعات، «همزیستی روابط عمومی با دنیای رسانه ها»، «تاثیر رسانه در توسعه ورزش و گردشگری» و «مدیریت بحران در روابط عمومی؛ چالش ها و تجربه ها» برگزار خواهد شد.

از دیگر بخش های این جشنواره می توان به انتشارات، خبرگزاری ها، سرگرمی های ارتباطی، بخش فناوری و مسابقه ایده ها، نمایش دستاوردها و آثار دانشجویان، تجربه کسب و کارها و پارک علم و فناوری و انجمن ها و اتحادیه های صنفی و دانشجویی کشوری اشاره کرد.

جشنواره روابط عمومی فناورانه از 22 اردیبهشت ماه آغاز شده است و به مدت 5 روز در دانشگاه علامه طباطبایی دایر خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز به کار نخستین جشنواره فناورانه روابط عمومی کشور با حمایت همراه اول" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز به کار نخستین جشنواره فناورانه روابط عمومی کشور با حمایت همراه اول"، کلیک کنید.