آمادگی داوطلبان هلال احمر برای حمایت از بیماران نیازمند

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر خبر داد؛

آمادگی داوطلبان هلال احمر برای حمایت از بیماران نیازمند

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از آمادگی این سازمان برای کمک به بیماران نیازمند خبر داد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران به همراه مدیران درمان و امور مالی این مجتمع، مهمان وحید سلیمی رئیس سازمان داوطلبان بود.

این جلسه با دستور کار « هماهنگی نحوه حمایت از بیماران نیازمند مراجعه کننده به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران » و با حضور امینی خزانه دار و مظفرپور رئیس اداره حمایتی سازمان داوطلبان برگزار شد.

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در این جلسه با اشاره به افزایش هزینه‌های درمانی و نیز تنوع و تعدد خدمات این مجتمع و همچنین عدم استطاعت مالی برخی بیماران، خواستار آغاز دوباره همکاری مشترک مجتمع با سازمان داوطلبان و ایجاد ساز و کار لازم برای تامین بخشی از هزینه‌های دارویی و درمانی اینگونه بیماران شد.

رئیس سازمان داوطلبان نیز در این نشست گفت: این سازمان برای حمایت از مددجویان دارو و درمان و بیماران نیازمند از جمله بیماران واجد شرایطی که از سوی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران معرفی می‌شوند، با رعایت کامل ضوابط و قوانین موجود و با استناد به آیین نامه خدمات اجتماعی هلال احمر، آمادگی کامل دارد.

وحید سلیمی ارائه مستندات درمانی و دارویی و اسناد هویتی از سوی مددجو را جزو شروط قطعی و لازم برای استفاده از اعتبارات حمایتی سازمان داوطلبان برشمرد و افزود: این سازمان نیز با رعایت الزامات قانونی، آیین نامه خدمات اجتماعی هلال احمر، ابلاغیه‌های دولت از جمله پنجره واحد خدمات درمانی و مساعدت به شخص مددجو با کد ملی و همچنین اصول حرفه‌ای و استاندارد مددکاری اجتماعی، وظایف خویش را در این حوزه بدون کم و کاست انجام خواهد داد.

در پایان این جلسه مقرر شد با تشکیل کارگروهی تخصصی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، نحوه تبادل اسناد و معرفی مددجویان از سوی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران به سازمان داوطلبان برای بهره مندی از خدمات حمایتی و انجام فرایند مددکاری، پس از تامین و واریز ردیف اعتبارات مربوطه، تشکیل شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمادگی داوطلبان هلال احمر برای حمایت از بیماران نیازمند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمادگی داوطلبان هلال احمر برای حمایت از بیماران نیازمند"، کلیک کنید.