ادعای بزرگ پرسپولیس علیه استقلال!

ادعای بزرگ پرسپولیس علیه استقلال!

آفتاب نیوز :

یک روز پس از صحبت های مربی استقلال و دستیار جواد نکونام در مورد اشتباهات داوری و ادعای برخورداری پرسپولیس از 14 امتیاز با این اشتباه، باشگاه پرسپولیس با انتشار یک ویدیو پاسخ همتای آبی پوش را داد.

در این ویدیو که باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد بر اساس نظر کارشناسان تهیه شده، صحنه های مشکوک چندین بازی از جمله دیدار استقلال با ملوان، آلومینیوم، شمس آذر، استقلال خوزستان، پیکان، سپاهان و… وجود دارد.

باشگاه پرسپولیس در این ویدیو به نظرات کارشناسان فوتبال برتر استناد کرده و با نتیجه گیری از آن برخی از امتیازات کسب شده توسط استقلال را زیر سوال برده است.

در پایان این ویدیو پرسپولیس ادعا کرده که استقلال 18 امتیاز را با اشتباهات داوری به دست آورده که یک ادعای مهم و بزرگ علیه صدرنشینی استقلال محسوب می شود.

این اولین باری نیست که پرسپولیس و استقلال یکدیگر را در این زمینه متهم می کنند، اما باتوجه به نزدیکی به پایان فصل و همچنین نظارت بیشتر سازمان لیگ، شاید این بار ادعای طرفین علیه یکدیگر برایشان تبعات هم داشته باشد.

حالا همه منتظر باید امروز استقلال با فولاد خواهند بود، جایی که شاید هر نتیجه غیر از برد استقلال، با واکنش شدید کادرفنی آبی ها مواجه شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادعای بزرگ پرسپولیس علیه استقلال!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادعای بزرگ پرسپولیس علیه استقلال!"، کلیک کنید.