ارایه 3 هزار مورد خدمت آزمایشگاهی مرکز تحقیقات فرش ماشینی به صنایع

محمودیان اعلام کرد؛

ارایه 3 هزار مورد خدمت آزمایشگاهی مرکز تحقیقات فرش ماشینی به صنایع

رییس مرکز تحقیقات فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان اعلام کرد که این مرکز در یک سال گذشته موفق به ارایه بیش از 3 هزار مورد خدمت آزمایشگاهی به صنایع شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، شایا محمودیان رییس مرکز تحقیقات فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در حاشیه هشتمین همایش ملی صنعت فرش ماشینی ایران که به میزبانی این دانشگاه برگزار شد، گفت: براساس آخرین رتبه بندی مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی در بهمن ماه 1402، مرکز تحقیقات فرش ماشینی واحد کاشان به عنوان برترین مرکز تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در زمینه آزمایشگاه معتمد برگزیده شد.

وی اضافه کرد: همچنین این مرکز در هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، به عنوان مرکز تحقیقات برتر این استان انتخاب شد.

رییس مرکز تحقیقات فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان عنوان کرد: این مرکز فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده و به مدد مجاورت با بزرگ ترین قطب متمرکز فرش ماشینی کشور، توانسته ارتباط تنگاتنگی با صاحبان و دست اندرکاران این صنعت برقرار کند.

محمودیان تبیین کرد: مرکز تحقیقات فرش ماشینی در زمینه انجام تحقیقات کاربردی و پروژه های تخصصی موردنیاز صنعت، ارایه خدمات آزمایشگاهی تخصصی، ارایه خدمات مشاوره تخصصی، برگزاری دوره های آموزشی و برگزاری همایش ها و رویداد های تخصصی مشغول به فعالیت است.

وی مطرح کرد: از فعالیت های مرکز تحقیقات فرش ماشینی راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه تخصصی فرش با اخذ مجوز همکار استاندارد بوده که در حال حاضر به ارایه خدمات تخصصی به کارخانجات نساجی و فرش ماشینی مشغول است.

رییس مرکز تحقیقات فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان افزود: آزمایشگاه تخصصی فرش در بخش های تحقیقاتی و مشاوره های تخصصی و آزمایش استاندارد، فعال بوده و در سال به بیش از 150 شرکت خدمات ارایه می کند و در یک سال گذشته موفق به ارایه بیش از سه هزار مورد خدمت آزمایشگاهی به صنایع شده است.

محمودیان تاکید کرد: پروژه استقرار الزامات استاندارد ISO 17025 آزمایشگاه فرش ماشینی نیز اجرا شده و در نوبت ممیزی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران برای صدور مجوز ISO/IEC 17025 است.

وی تشریح کرد: مرکز تحقیقات فرش ماشینی در آخرین ارزیابی انجام شده برای دومین سال متوالی موفق به اخذ بالاترین سطح یعنی سطح یک کشوری مراکز تحقیقاتی شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارایه 3 هزار مورد خدمت آزمایشگاهی مرکز تحقیقات فرش ماشینی به صنایع" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارایه 3 هزار مورد خدمت آزمایشگاهی مرکز تحقیقات فرش ماشینی به صنایع"، کلیک کنید.