انتخاب معلمان در خوزستان با دقت انجام شود – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

انتخاب معلمان در خوزستان با دقت انجام شود - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ساز ایرانی، علی اکبر حسینی محراب شامگاه یکشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: در دانشگاه فرهنگیان باید به گونه‌ای عمل شود که معلمانی متدین و انقلابی تربیت و تحویل آموزش و پرورش داده شود.

استاندار خوزستان گفت: وظیفه مسئولان مرتبط با نظام آموزشی استان این است که انسان‌های مفید پرورش دهند.

وی با اشاره به اهمیت توجه به معنویات حوزه آموزش بیان کرد: تا سال آینده یک زائرسرا برای فرهنگیان و دانش آموزان استان در مشهد دایر شود.

استاندار خوزستان با اشاره به اجرای طرح مهم «نماد» (نظام مراقبت‌های اجتماعی دانش‌آموزان) در آموزش و پرورش خوزستان افزود: اجرای طرح نماد و کاهش آسیب‌های اجتماعی نیازمند فرهنگ‌سازی لازم بین دانش‌آموزان و خانواده‌ها است و تنها نباید به امید مسئولان بود.

حسینی محراب ادامه داد: گستردگی فضای مجازی دانش‌آموزان را بیشتر در معرض آسیب اجتماعی قرار می‌دهد، به همین دلیل نیاز است اقدامات مؤثری برای کنترل آسیب‌های اجتماعی در استان انجام شود.

وی اظهار کرد: اگر طرح‌نماد که هدف آن جلوگیری از آسیب اجتماعی است، با قدرت در استان اجرا شود، آسیب‌های اجتماعی کاهش چشمگیر خواهد داشت.

استاندار خوزستان با بیان اینکه دانش آموزان از ظرفیت آموزش و پرورش برای انتخاب رشته دانشگاهی پس از آزمون کنکور سراسری استفاده کنند، تصریح کرد: در این ایام برخی آموزشگاه‌ها با تبلیغ دروغین و دریافت هزینه‌های سنگین، اقدام به انتخاب رشته برای دانش‌آموزان می‌کنند.

حسینی محراب گفت: آموزش و پرورش این بستر را فراهم کرده تا با دریافت هزینه مناسب و با کمک معلمان، انتخاب رشته دانش آموزان را انجام دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخاب معلمان در خوزستان با دقت انجام شود – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخاب معلمان در خوزستان با دقت انجام شود – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.