اینفانتینو: فوتبال ایران در حال شکوفایی است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

اینفانتینو: فوتبال ایران در حال شکوفایی است - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، «جیانی اینفانتینو» رییس فیفا به مناسبت سال روز سفرش به ایران، طی پستی در صفحه ی شخصی خود اعلام کرد:

در چنین روزی در سال 2018، من به کشور زیبای جمهوری اسلامی ایران سفر کردم تا درباره توسعه ی فوتبال به ویژه حوزه ی بانوان گفتگو کنم. من بسیار خوشحالم که پیشرفت قابل توجهی را از آن زمان می بی نم. سال گذشته حدود 3000 بانو در دربی تهران بین دو تیم پرسپولیس و استقلال حضور داشتند.

در مسابقات اخیر شاهد کسب مقام سومی ایران در جام جهانی فوتبال ساحلی 2024 امارات بودیم. از حسن روحانی، رییس جمهور سابق که در سال 2018 ملاقات کردم و هم چنین ابراهیم رییسی، رییس جمهور فعلی جمهوری اسلامی ایران که سال گذشته گفتگوهای پرباری با وی داشتم، بسیار سپاسگزارم.

خوشحالم که تلاش های ما منجر به نتایج مثبت می شود، زیرا فوتبال در کشور ایران در حال شکوفا شدن است و فیفا از ابتکارات مختلف برای توسعه حمایت می کند. هم چنین از همه ی اعضای فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به رهبری مهدی تاج به دلیل نقشی که در پیشبرد فوتبال داشتند، تشکر می کنم. همه در ایران می توانند از حمایت مستمر فیفا در تعمیم فوتبال به افراد بیشتری در کشور مطمین باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اینفانتینو: فوتبال ایران در حال شکوفایی است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اینفانتینو: فوتبال ایران در حال شکوفایی است – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.