این داور برای پرسپولیس خوش یمن است

این داور برای پرسپولیس خوش یمن است

آفتاب نیوز :

مسابقات هفته بیست وهشتم لیگ برتر فوتبال ایران قرار بود روز گذشته به انجام برسد که بعد از اعلام عزای عمومی، برنامه مسابقات دستخوش تغییر و تحولات شد و حالا قرار است دیدار های هفته بیست وهشتم روز جمعه چهارم خردادماه پیگیری شود.

کوپال ناظمی در طول دوران فعالیت خود بیشترین قضاوت را برای تیم های پرسپولیس و گل گهر سیرجان داشته است و برای هر کدام از این تیم ها 11 بار سوت زده و جالب آنکه هیچ گاه نبرد رودرروی آن ها را قضاوت نکرده است. ناظمی با قضاوت در دویل جمعه شب، به رکورد 12 بازی داوری برای تیم پرسپولیس می رسد که رکوردی منحصربفرد در دوران داوری او محسوب می شود.

سرخ پوشان پایتخت در حالی در 11 مسابقه در طول 5 سال اخیر با هدایت کوپال ناظمی به میدان رفته اند که بررسی آمار و ارقام نشان می دهد که پرسپولیسی ها در 7 قضاوت اخیر ناظمی توانسته اند برنده از زمین مسابقه بیرون بروند! در فصل جاری، ناظمی 2 بار برای پرسپولیس سوت زده که در دویل با شمس آذر، سرخ پوشان پایتخت 2 بر یک برنده شدند و مقابل پیکان هم بردی 2گله را به دست آوردند.

در مجموع قضاوت های کوپال ناظمی برای پرسپولیس، سرخ پوشان پایتخت در 9 مسابقه از 11 دیدار برنده شده اند و تنها شکست این تیم با قضاوت ناظمی در لیگ نوزدهم رقم خورده که آن ها در هفته بیست وهشتم برابر ذوب آهن با یک گل مغلوب شدند!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این داور برای پرسپولیس خوش یمن است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این داور برای پرسپولیس خوش یمن است"، کلیک کنید.