برتری قطر برابر ازبکستان در نیمه اول – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ساز ایرانی، تیم های ملی فوتبال قطر و ازبکستان در آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا از ساعت 19 امروز در ورزشگاه «البیت» قطر با قضاوت «کیم هیگان» به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود قطر به پایان رسید.

برای قطر در نیمه اول «اتکیر یوسوپوف »(27- گل به خودی) گلزنی کرد.

برتری قطر برابر ازبکستان در نیمه اول

نیمه اول

این دیدار در حالی برگزار شد که قطری ها امیدوارند با بهره گیری از امتیاز میزبانی و حضور تماشاگران خودی بتوانند به برتری برسند و راهی مرحله نیمه نهایی شوند.

در اوایل بازی تیم قطر توپ و میدان را در اختیار داشت و نخستین حمله این تیم در دقیقه 11 رقم خورد و ارسال بلند «احمد فتحی» از میانه میدان به عمق خط دفاعی ازبکستان در محوطه جریمه به «اکرم عفیف» رسید که ضربه پای چپ او را دروازه بان ازبکستان مهار کرد.

برتری قطر برابر ازبکستان در نیمه اول

گلزنی قطر به لطف اشتباه دروازه بان ازبکستان

در دقیقه 27 «حسن الهیدوس» از سمت راست صاحب توپ شد و در حالی در کناره های خط عرضی صاحب توپ بود ارسال خود را انجام داد که توپ پس از برخورد با مدافع ازبکستانی و به دنبال آن دفع اشتباه دروازه بان این تیم تغییر مسیر پیدا کرد و وارد دروازه شد تا نخستین گل عنابی ها به ثمر برسد.

در دقیقه 36 «اوستون اورونوف» حرکت خود را از سمت چپ آغاز کرد و وارد محوطه جریمه قطر شد و پس در عرض او به «عزیزبک تورگون بایف» رسید که مدافع تیم ملی قطر خود را برابر ضربه او پرتاب کرد تا این ضربه در آستانه ورود به دروازه با برخورد به او به کرنر برود.

نیمه اول این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ملی فوتبال قطر به پایان رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برتری قطر برابر ازبکستان در نیمه اول – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برتری قطر برابر ازبکستان در نیمه اول – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.