به رونالدو که نمی شود ضربه آزاد یاد داد!

به رونالدو که نمی شود ضربه آزاد یاد داد!

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی؛ ژوزه مورینیو این روزها برای شرکت در همایش سلامت دیجیتال به عربستان سفر کرده است. حضور او به عنوان یکی از بزرگترین مربیان فوتبال باعث شده در این همایش و حاشیه آن عربستانی ها از هر فرصتی برای صحبت با مورینیو درباره سال های درخشان حضورش در فوتبال سوال کنند.

به نقل از ورزش سه در حاشیه این برنامه مورینیو درباره نحوه مدیریت ستاره های بزرگ توضیح داد و به خصوص حرف های او درباره ستاره بزرگ فوتبال پرتغال، کریستیانو رونالدو، که این روزها در النصر عربستان بازی می کند مورد توجه قرار گرفت.

مورینیو به مدت سه فصل در ریال مادرید سرمربی کریستیانو رونالدو بود و از 2010 تا 2013 با او کار می کرد.

آقای خاص در صحبت های خود در پاسخ به این سوال که برای یاد دادن فوتبال به ستاره های بزرگ مثلا رونالدو از چه روشی استفاده می کرد گفت: “من مربی بازیکن ها نیستم. من مربی تیم ها هستم. از این گذشته وقتی شما ابربازیکن در تیم تان دارید نمی روید به او یاد بدهید که چطور ضربه آزاد بزند. من مربی تیم هایی بودم که بعضی از بهترین فوتبالیست های دنیا را داشتند. شغل من در آن تیم ها بیشتر این بود که تکه های پازل را کنار هم بگذارم و فضایی ایجاد کنم که این بازیکن ها بتوانند خودشان را به بهترین شکل ممکن نشان بدهند. ولی اخیرا در تیم هایی بودم که بازیکنان شان خیلی خوب نبودند و بله، در این جور تیم ها من توجه بیشتری به تک تک بازیکن ها نشان می دهم”.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به رونالدو که نمی شود ضربه آزاد یاد داد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به رونالدو که نمی شود ضربه آزاد یاد داد!"، کلیک کنید.