تساوی استقلال و نساجی در نیمه اول/ احتیاط حرف اول را زد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

تساوی استقلال و نساجی در نیمه اول/ احتیاط حرف اول را زد - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ساز ایرانی، تیم های فوتبال استقلال تهران و نساجی مازندران در هفته بیست و هشتم لیگ برتر امروز جمعه از ساعت 19:45 در ورزشگاه شهید وطنی با قضاوت بیژن حیدری به مصاف هم رفتند که این دیدار در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب نساجی

لوآن پولی، وحید محمدزاده، امیرمحمد هوشمند، سعید بیگی، سعید آقایی، منصور باقری، مهرداد عبدی، سیدمحمدرضا حسینی، صابر حردانی، محمدرضا عباسی و محمدرضا آزادی.

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، رافایل سیلوا، ایمان سلیمی، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، زبیر نیک نفس (کارت زرد)، آرش رضاوند، جلال الدین ماشاریپوف، مهرداد محمدی، گوستاوو بلانکو.

نیمه اول

تیم فوتبال استقلال با هدایت جواد نکونام در حالی پا به این دیدار گذاشت که برای حفظ جایگاه خود در صدر جدول به 3 امتیاز این دیدار نیاز مبرم دارد و در سوی مقابل هم نساجی با هدایت ساکت الهامی برای آنکه شانس بقای خود در لیگ برتر را افزایش دهد نیاز دارد در این دیدار خانگی امتیاز کسب کند.

این دیدار در حا لی آغاز شد که هر دو تیم احتیاط را در دستور کار خود قرار داده بودند و البته این بازیکنان نساجی بودند که در اوایل کار تسلط بیشتری روی بازی نشان دادند اما با گذشت 15 دقیقه، بازی حالت متعادل تری به خود گرفت و از دقیقه 25 استقلالی ها سوار بازی شدند اما با این حال توفیقی در خلق موقعیت گلزنی نداشتند

جدی ترین موقعیت این بازی در دقیقه 40 برای استقلال رخ داد و در حالی که بلانکو در سمت راست صاحب توپ بود ارسال بلندی روی دروازه حریف انجام داد و ضربه سر جلالی از کنار دروازه بیرون رفت تا نیمه اول در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تساوی استقلال و نساجی در نیمه اول/ احتیاط حرف اول را زد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تساوی استقلال و نساجی در نیمه اول/ احتیاط حرف اول را زد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.