جریمه های سنگین انضباطی برای ضاربان داور لیگ تهران – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی و به نقل از پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، با توجه به حواشی رخ داده در بازی آرمان آفرینان و اتحاد ستارگان مورخ هفتم اردیبهشت ماه سال 1403 در چارچوب رقابت های لیگ دسته دوم جوانان استان تهران و ضرب و شتم داور که موجب جریحه دار شدن اذهان عمومی شد، کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران ابتدا دستور موقت صادر کرد و بنا شد که در اسرع وقت دستور قطعی نیز صادر گردد.

در همین راستا کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران امروز دستور قطعی پیرامون وقایع رخ داده در بازی فوق را صادر نمود و آقای میثم سهیل پور به جریمه 30 میلیون تومانی و محرومیت از همراهی تیم تا پایان فصل جاری محکوم شد. همچنین آقای میلاد منصوری نیز به پرداخت 30 میلیون تومان و محرومیت از همراهی تیم تا پایان فصل جاری محکوم گردید. در ادامه کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران آقای حسن عبدالعلی زاده را به پرداخت 50 میلیون تومان و یک سال محرومیت از کلیه فعالیت های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم کرد. در عین حال آقای محمد حسین امیری باید مبلغ 15 میلیون تومان را به عنوان جریمه پرداخت کند. نامبرده نیز شش ماه از کلیه فعالیت های فوتبال محروم است.

آقای امیرحسین وحیدی هم به پرداخت 20 میلیون تومان و سه ماه محرومیت از کلیه فعالیت های فوتبال محروم شده است.

آقای عرشیا رضایی نیز به پرداخت 20 میلیون تومان و شش ماه محرومیت از کلیه فعالیت های فوتبال محکوم است.

در نهایت تیم اتحاد ستارگان به پرداخت 50 میلیون تومان جریمه نقدی و کسر 3 امتیاز و برگزاری کلیه بازی های خانگی باقی مانده تا پایان فصل جاری بدون حضور تماشاگران و در زمین بی طرف محکوم می گردد.

جریمه های سنگین انضباطی برای ضاربان داور لیگ تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جریمه های سنگین انضباطی برای ضاربان داور لیگ تهران – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جریمه های سنگین انضباطی برای ضاربان داور لیگ تهران – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.