دستور رییس جمهور برای اتخاذ تدابیر لازم برای جنگ روانی دشمن

دستور رییس جمهور برای اتخاذ تدابیر لازم برای جنگ روانی دشمن

رییس جمهور با بیان اینکه دشمن پس از ناامیدی از ضربه زدن به امنیت مردم و همچنین ضربه خوردن از نیروهای مسلح کشورمان به دنبال ایجاد اخلال در اقتصاد و معیشت مردم خواهد بود، هوشیاری را برای خنثی سازی چنین توطیه هایی خواستار شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی،  حجت الاسلام سید ابرییسی، رییس جمهور با بیان اینکه دشمن پس از ناامیدی از ضربه زدن به امنیت مردم و همچنین ضربه خوردن از نیروهای مسلح کشورمان به دنبال ایجاد اخلال در اقتصاد و معیشت مردم خواهد بود، هوشیاری، تلاش مضاعف و هماهنگی بین بخش های اداری و اجرایی کشور را برای خنثی سازی چنین توطیه هایی خواستار شد.

رییسی در جلسه عصر یکشنبه هییت دولت، ضمن تجلیل از عملیات مقتدرانه، تاریخی و پیروزمندانه نیروهای مسلح کشورمان در پاسخ به اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی علیه کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه، «هماهنگی میدان و دیپلماسی»، «هماهنگی بین بخش های صف و ستاد» و همچنین «دقت بسیار بالا در اجرای عملیات» را از جلوه های کم نظیر و افتخارآمیز این عملیات برشمرد و تصریح کرد: امروز به برکت خون مطهر شهدا، مجاهدت و جان فشانی نیروهای مسلح و هدایت های داهیانه و پیامبرگونه رهبری معظم انقلاب، جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت و عظمت قرار دارد و با این اقدام غرورانگیز، علاوه بر عملی شدن وعده تنبیه دشمن متجاوز، قلوب تاثر یافته مردم جهان، امت اسلامی و مردم مظلوم فلسطین از جنایات این رژیم متجاوز نیز آرام گرفت.

رییس جمهور همچنین با بیان اینکه دشمن پس از ناامیدی از ضربه زدن به امنیت مردم و همچنین ضربه خوردن از نیروهای مسلح کشورمان به دنبال ایجاد اخلال در اقتصاد و معیشت مردم خواهد بود، هوشیاری، تلاش مضاعف و هماهنگی بین بخش های اداری و اجرایی کشور را برای خنثی سازی چنین توطیه هایی خواستار شد و بر اطلاع رسانی دقیق و به موقع اقدامات اقتصادی دولت به منظور حفظ ثبات بازار و اطمینان بخشی به فعالان اقتصادی تاکید کرد.

آیت الله رییسی ضمن یادآوری نقش و وظیفه همه دستگاه های اجرایی نسبت به تحقق شعار سال و مشارکت دهی مردم در جهش تولید، تاکید کرد: سازمان ها و دستگاه های اجرایی موظف اند با گفتمان سازی، مشارکت مردم در امر تولید، توانمندسازی بخش خصوصی، تعاونی ها و نهادهای مردمی و همچنین رفع موانع نقش آفرینی مردم در تولید و اقتصاد کشور شعار امسال را تحقق ببخشند.

رییس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود در جلسه هییت دولت با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار کارگزاران که حضور حماسی و بی نظیر مردم در راهپیمایی روز قدس را مسیولیت آور عنوان کرده بودند، تصریح کرد: دولت و خدمتگزاران نظام، خود را موظف می دانند که با تمام وجود، مجدانه، مجاهدانه و زمان شناسانه نسبت به پیگیری و رفع مشکلات مردم اقدام کنند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستور رییس جمهور برای اتخاذ تدابیر لازم برای جنگ روانی دشمن" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستور رییس جمهور برای اتخاذ تدابیر لازم برای جنگ روانی دشمن"، کلیک کنید.