دوراهی ستاره لیگ؛ هم پرسپولیس او را می خواهد و هم استقلال

دوراهی ستاره لیگ؛ هم پرسپولیس او را می خواهد و هم استقلال

آفتاب نیوز :

طبیعی است جواد آقایی پور مورد توجه تیم های استقلال و پرسپولیس باشد به این خاطر که 9 گل زده است و این آماری بالاتر از مهاجمانی است که استقلال و پرسپولیس در اختیار داشته اند.

جواد آقایی پور هم چنان با استقلال خوزستان قرارداد دارد، اما بر اساس وعده ای که باشگاه به وی داده است، این فصل می تواند راهی یک تیم جدید شود. همزمان با پایان فصل تیم های استقلال و پرسپولیس مذاکراتی با باشگاه استقلال خوزستان برای جذب این بازیکن داشته اند و صحبت هایی نیز با وی داشته اند.

سیروس پورموسوی سرمربی تیم استقلال خوزستان هم جدایی این بازیکن از تیمش را تایید کرد و در مورد مقصد بعدی این بازیکن گفت: «این بازیکن یک فصل دیگر قرارداد دارد، ولی ما در فصل گذشته و بعد از آنکه ماندنش قطعی شد، در نقل وانتقالات زمستانی به او قول دادیم که بابت فصل آینده هر کمکی از دست مان بر بیاید انجام می دهیم تا او به یک باشگاه خوب برود و پیشرفت کند. ما به این بازیکن کمک خواهیم کرد که بهترین انتخاب را انجام دهد و اگر آقایی پور در هر باشگاهی بدرخشد افتخارش برای استقلال خوزستان است.»

گفتنی است فصل گذشته تیم های استقلال خوزستان و استقلال تهران قرارداد خواهر خوانندگی امضا کرده اند، اما در نهایت در جابجایی که صورت می گیرد، نظر بازیکن هم شرط است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دوراهی ستاره لیگ؛ هم پرسپولیس او را می خواهد و هم استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دوراهی ستاره لیگ؛ هم پرسپولیس او را می خواهد و هم استقلال"، کلیک کنید.