راهنمای خرید لوله پلیمر گلپایگان

پلیمرگلپایگان با درک نیاز جامعه برای توسعه سیستم‌های انتقال آب و فاضلاب با بیش از سه دهه تجربه در صنعت  (PVC) و استفاده از کادر مجرب دارای تولیداتی متنوع در سیستم آبرسانی و فاضلاب شهری ، سیستم فاضلاب و هواکش ساختمان ، سیستم آبیاری تحت فشار ، انتقال کابلهای برق و مخابرات و لوله های جدار چاه می‌باشد.

شرکت تولیدی پلیمر گلپایگان، علاوه بر ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و استاندارد، همواره تلاش نموده که با ارائه خدمات پس‌ از فروش، شرایطی را آماده نماید که مصرف‌کنندگان با اطمینان خاطر از محصولات این شرکت، بهره‌گیری مناسب را داشته باشند. بواسطه ی کیفیت و مرغوبیت محصولات پلیمر گلپایگان، در عرضه مستقیم محصولات این برند فعال است. برای دریافت لیست قیمت لوله پلیمر گلپایگان با ما در ارتباط باشید.

موارد کاربرد محصولات پلیمر گلپایگان

 • سیستم آبرسانی شهری
 • سیستم فاضلاب شهری
 • سیستم آبیاری تحت فشار (مزرعه)
 • سیستم آبرسانی از چاه‌های آب
 • سیستم آبرسانی ساختمان
 • سیستم فاضلاب ساختمان
 • سیستم هواکش ساختمان
 • سیستم تخلیه آب باران
 • انتقال کابل های برق و مخابراتی

راهنمای خرید لوله پلیمر گلپایگان

فاضلاب خانگی

برای تخلیه آب فاضلاب از ساختمانهای مسکونی و تجاری ، نیاز به لوله و اتصالات مطمئن و با کیفیت دارید. سیستم های فاضلابی پلیمر گلپایگان بدون سرب می باشد و طبق استانداردهای اروپایی EN1329 و EN1401 تولید می شوند. پلیمر گلپایگان با تولید بیش از 1000 نوع لوله و اتصالات فاضلابی، اعم از چسبی و پوش فیت ، متنوع ترین تولید کننده لوله و اتصالات فاضلابی UPVC  در ایران است .

1) لوله و اتصالات چسبی 

این نوع سیستم طبق استاندارد EN1329 اروپا تولید می شود و برای تخلیه آب و فاضلاب داخل ساختمان به کار می رود. نحوه اتصال لوله و اتصالات، چسبی می باشد که طبق مصرف آن به 2 دسته تقسیم شده اند  :

 • سیستم های PVC-u آب و فاضلاب در داخل ساختمان روی کار (B)
 • سیستم های PVC-u  آب و فاضلاب در داخل ساختمان و زیر خاک (D)

2) لوله و اتصالات پوش فیت داخل ساختمان

 این نوع سیستم طبق استاندارد EN1329 اروپا تولید می شود و برای تخلیه آب و فاضلاب داخل ساختمان به کار می رود که نحوه اتصال لوله و اتصالات، پوش فیت می باشد .

3) لوله و اتصالات پوش فیت زیر خاک

این سیستم بر اساس استاندارد EN1401 اروپا تولید می شود و برای مصارف فاضلابی و ابرسانی زیر خاک استفاده می شوند که طبق مصرف آن به 2 دسته تقسیم شده اند :

 • سیستم های PVC-u آب و فاضلاب بیرون ساختمان زیر خاک (U)
 • سیستم های PVC-u آب و فاضلاب داخل ساختمان (D) و بیرون ساختمان زیر خاک (UD)

برای هدایت آب فاضلاب از ساختمان های مسکونی و تجاری به تسویه خانه های شهری، نیاز به سیستم های با کیفیت و مهندسی شده دارید. حفاظت از محیط زیست و آسایش شهروندان درتولید لوله و اتصالات شبکه های آب و فاضلاب شهری باید در اولویت باشد. این محصولات بدون سرب تولید می شوند.

1) لوله های چسبی

لوله یکسرکوپله 6 متری

2) لوله های پوش فیت

لوله یکسر کوپله پوش فیت 6 متری
لوله یکسر کوپله پوش فیت تکه ای
لوله دو سر کوپله پوش فیت تکه ای

3) اتصالات

شیریکطرفه قفل دار
شیریکطرفه بدون قفل
انشعابگیر فاضلاب شهری

استخری PG POOL

1) لوله های استخری

لوله استخری 5 متری PG PooL

2) اتصالات استخری

فلنچ PG POOL
مسدودکننده توپی PG POOL
زانو 90 درجه دوسر کوپله PG POOL
سه راهی 90 درجه سه سرکوپله PG POOL
سه راهی 45 درجه سه سرکوپله PG POOL
بوشن یکسردنده PG POOL
زانو 90 درجه یک سر دنده PG POOL
کوپلینگ ترمزدار PG POOL
زانوی 45 درجه دوسر کوپله PG POOL

آبرسانی تحت فشار

1) لوله های چسبی

2) لوله های پوش فیت

3) اتصالات

شبکه برق و مخابرات

برای داشتن شبکه های برقی و مخابراتی مطمئن، کیفیت لوله های حامل از اهمیت بالایی برخورداند. این لوله ها باید نسوز، انعطاف پذیر و محکم باشند. لوله های سفید برقی پلیمر گلپایگان دارای قابلیت خم سرد بوده و غیرقابل اشتعال هستند. لوله های مخابرتی قابلیت نصب آسان دارند و طبق استاندارهای اروپایی تولید می شوند.

راهنمای خرید لوله پلیمر گلپایگان

1) لوله خم

لوله خم چسبی
لوله خم پوشفیت
لوله خم 90 درجه سفید (30cm)
لوله خم عصایی سفید (40cm)

 2 شبکه برق

لوله برقی

چاه و زهکشی

 1لوله جدار چاه شیاردار

 2لوله جدار چاه بدون شیار

 3لوله های پری پکد

 4ابزار چاه

چسب و ابزارآلات

چسب و پاک کننده

چسب PVC
پاک کننده

ابزارآلات

پلیمر گلپایگان هم زمان با اتحادیه اروپا سرب و فلزات سنگین را از تمامی محصولات خود حذف کرده است. آب داخل لوله های ما بالاترین سطح کیفیت و بهداشت جهانی را دارد.

لوله های تولیدی پلیمر گلپایگان برای مصارف آبرسانی تحت فشار بر اساس استاندارد بین المللی  ISO1452  می باشند. این لوله ها از سایز 20 تا 630 میلیمتر و با تحمل فشار6، 10، 12، 16 و 20 بار تولید میشوند .

برای اطلاع از قیمت لوله پلیمر گلپایگان و شرایط فروش در سال  1403می توانید با شماره  09128354940 و 09122801103 تماس بگیرید .
 یا لیست اقلام مورد درخواست خود را از طریق یا به شماره ارسال کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راهنمای خرید لوله پلیمر گلپایگان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی, کسب و کار ایرانی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راهنمای خرید لوله پلیمر گلپایگان"، کلیک کنید.