رونالدو دروازه بان بعدی النصر را مشخص کرد

رونالدو دروازه بان بعدی النصر را مشخص کرد

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی؛ به توصیه کریستیانو رونالدو، باشگاه النصر خواهان جذب داوید دخیا شده است. این در حالی است که انتظار می رود داوید اوسپینا پیش از آغاز فصل آینده از این تیم جدا شود.

به نقل از ورزش سه گفته می شود دخیا پس از گذراندن یک سال بدون باشگاه از زمان ترک منچستریونایتد، در حال بررسی گزینه های خود است. این بازیکن اسپانیایی در هفته های اخیر با به اشتراک گذاشتن فیلم هایی از تمرینات خود در شبکه های اجتماعی، هواداران را به بازگشت به میادین امیدوار کرده است. اما او پیش از این با وجود علاقه دیرینه باشگاه های ثروتمند خلیج فارس، از حضور در عربستان سعودی امتناع می ورزید.

دخیا علی رغم جدایی از یونایتد، همچنان ساکن منچستر است و بیش از یک دهه است که خانه خود را در حومه های مرفه جنوب شهر برپا کرده است. بخش زیادی از فیلم های تمرینی که او به اشتراک گذاشته است در زمین باشگاه آلترینچام انجام شده است.

دخیا حتی در سن 33 سالگی نیز به عنوان دروازه بان بازیکن مسنی محسوب نمی شود. اما او اگر می خواهد دوران حرفه اش به طور کامل به پایان نرسد، باید هر چه زودتر پیشنهادات را بررسی کند و تصمیم بگیرد تا بتواند برای شروع فصل 26-2025 در اوج آمادگی باشد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونالدو دروازه بان بعدی النصر را مشخص کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونالدو دروازه بان بعدی النصر را مشخص کرد"، کلیک کنید.