رونمایی از لیست خروج 7 نفره استقلال

رونمایی از لیست خروج 7 نفره استقلال

7 بازیکن استقلال در لیست خروج این تیم هستند.

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی، استقلال در اولین فصل همکاری با جواد نکونام در جایگاه دوم لیگ برتر ایستاد. البته تا سه هفته مانده به پایان لیگ، استقلال صدرنشین بود و بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که اظهارنظرهای بیش از حد جواد نکونام قهرمانی را از آبی پوشان گرفت.

حالا نکونام برای فصل جدید قصد دارد تیمش را نوسازی کند. در همین زمینه گمانه زنی ها در مورد لیست خروجی و ورودی استقلال کم نیست.

به نظر می رسد محمدحسین زواری، پیمان بابایی، جعفر سلمانی، امید حامدی فر، میلاد فخرالدینی، آرمان رمضانی و رضا میرزایی در لیست خروجی آبی ها جای گرفتند. نفراتی که بیشتر آنها فرصت بازی کمی در فصل بیست و سوم لیگ داشتند و حضورشان در این لیست جای تعجب ندارد.

در این میان فخرالدینی که در نیم فصل گذشته با توجه به مصدومیت یامگا به تیم آمد نتوانست نقطه نظر کادر فنی استقلال را جلب کند.

رضا میرزایی هم بعد از مصدومیت رباط صلیبی با وجود طی شدن دوره درمانی نتوانست رضایت کادر فنی را جلب کند.

در کنار این نفرات، مهدی مهدی پور هم که فصل گذشته با مصدومیت رباط صلیبی مواجه شد با توجه به روند درمان مصدومیتش حداقل تا نیم فصل از لیست استقلال خارج شد. تا در همان مقطع درباره او تصمیم گیری شود.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از لیست خروج 7 نفره استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از لیست خروج 7 نفره استقلال"، کلیک کنید.