سازندگان از فرصت بسته های تشویقی برای نوسازی واحدهای فرسوده استفاده کنند

معاون وزیر راه و شهرسازی:

سازندگان از فرصت بسته های تشویقی برای نوسازی واحدهای فرسوده استفاده کنند

معاون وزیر راه و شهرسازی ایران گفت: مالکان و سازندگان در محلات هدف بازآفرینی شهری از فرصت طلایی بهره مندی از بسته های تشویقی برای نوسازی واحدهای فرسوده استفاده کنند.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی از وزارت راه و شهرسازی، محمد آیینی با اشاره به اینکه وزارت راه و شهرسازی سهم بالایی در زندگی و اقتصاد مردم ایفا می کند، بیان داشت: بخش مسکن به عنوان پیشران اقتصاد است و با فعال شدن حوزه مسکن در حدود 110 شغل در رشته های مختلف دیگر در جامعه فعال می شوند.

مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت : مسیر پیشرفت و آبادانی کشور با هدایت و رهبری عالمانه معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهبری هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) و جوانان با ایمان، تلاش گر و جهادی ریل گذاری شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ازدواج جوانان کشور و نیاز آنان به مسکن و وجود سقف های لرزان در محدوده بافت های فرسوده شهری، گفت: براساس قوانین کشور، سالی یک میلیون واحد مسکن در کشور باید ساخته شود.

آیینی با بیان اینکه از ابتدای برنامه نوسازی مسکن در کشور، در حدود یک میلیون و 30 هزار واحد مسکن ساخته شده، اعلام کرد: تا پایان امسال این رقم به یک میلیون 50 هزار واحد مسکن نوسازی خواهد رسید که این یک رکورد در جامعه محسوب می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه مالکان و سازندگان در محلات هدف بازآفرینی شهری از فرصت طلایی بهره مندی از بسته های تشویقی برای نوسازی واحد های فرسوده استفاده کنند، بیان داشت: دولت، شهرداری و نظام بانکی حمایت همه جانبه از حوزه بازآفرینی شهری دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازندگان از فرصت بسته های تشویقی برای نوسازی واحدهای فرسوده استفاده کنند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازندگان از فرصت بسته های تشویقی برای نوسازی واحدهای فرسوده استفاده کنند"، کلیک کنید.