سکوت هولدینگ خلیج فارس مقابل شایعات جنجالی

سکوت هولدینگ خلیج فارس مقابل شایعات جنجالی

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی؛ استقلال برای اولین بار در تاریخ فعالیت خود در لیگ برتر، قرار است با مالکیت خصوصی وارد بازار نقل وانتقالات تابستانه شود و در حالی که آبی ها در فصول گذشته عملکرد پرنوسانی در بازار نقل وانتقالات داشته اند، حالا شرایط را هواداران باشگاه متفاوت از گذشته می بینند و امیدوارند که با حضور مالک جدید، وضعیت مالی تیم شان متفاوت باشد. با وجود گذشت نزدیک به 2 هفته از پایان فصل 03-1402 برای استقلالی ها، سکوت مسیولان هلدینگ خلیج فارس که مالکیت این باشگاه را برعهده دارند، در نوع خود جالب توجه است.

جواد نکونام در اولین فصل حضورش در استقلال در کسوت سرمربی، روزهای خوبی را پشت سر گذاشت و موفق به کسب عنوان 67 امتیاز شد؛ آن هم در حالی که در 21 دوره از 23 دوره لیگ برتر، کسب 67 امتیاز برای رسیدن به مقام قهرمانی کافی بود اما با این وجود، آبی ها با فاصله یک امتیازی نسبت به پرسپولیس ناکام در کسب عنوان قهرمانی بودند تا عنوان بهترین نایب قهرمانی در تاریخ لیگ برتر به آبی پوشان پایتخت با هدایت جواد نکونام برسد. نکونام در دوره ای که حجت کریمی در قامت سرپرست مدیرعاملی آبی ها فعالیت می کرد، قراردادی 3 ساله با استقلال امضا کرد اما حالا آینده کاری او در جمع آبی پوشان پایتخت مبهم است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سکوت هولدینگ خلیج فارس مقابل شایعات جنجالی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سکوت هولدینگ خلیج فارس مقابل شایعات جنجالی"، کلیک کنید.