طنین تلاوت قاریان ایرانی در محافل انس و معرفت اهل سنت در مکه+ فیلم

طنین تلاوت قاریان ایرانی در محافل انس و معرفت اهل سنت در مکه+ فیلم

تلاوت قاریان کاروان قرآنی «نور» اعزامی به سرزمین وحی در محافل انس و معرفت ویژه زایران اهل سنت با استقبال این گروه از هموطنانمان مواجه شده است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، محافل انس و معرفت علاوه بر هتل های محل اسکان زایران اهل تشیع جمهوری اسلامی ایران که به صورت روزانه در حال برگزاری است، در هتل های محل اسکان زایران اهل سنت نیز برگزار می شود.

قاریان ایرانی که در قالب کاروان قرآنی نور به سرزمین وحی اعزام شده اند با حضور در جمع هموطنان اهل سنت کشورمان به تلاوت کلام الله مجید می پردازند و آن ها را به فیض می رسانند.

این محافل که بیشتر بر تلاوت کلا م الله مجید و تفسیر آیات قرایت شده متمرکز است، به همت معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در حال برگزاری است.

در همین راستا، محفل انس و معرفت در هتل «کنکورد» که محل اسکان زایران اهل سنت استان های کرمانشاه و کردستان است، برگزار شد و در این محفل، آرش سوری، قاری ممتاز و عضو کاروان قرآنی نور، آیات 35 تا 41 سوره مبارکه «ابراهیم» را تلاوت کرد و زایران اهل سنت کشورمان را به فیض رساند.

در ادامه این مراسم، ماموستا صاحبی، از علمای اهل سنت نکاتی را پیرامون آیات تلاوت شده، بیان کرد و در پایان نیز سوالاتی در خصوص آیات تلاوت شده مطرح و به تعدادی از حاضرین، جوایزی اهدا شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طنین تلاوت قاریان ایرانی در محافل انس و معرفت اهل سنت در مکه+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طنین تلاوت قاریان ایرانی در محافل انس و معرفت اهل سنت در مکه+ فیلم"، کلیک کنید.