علی علیپور: کمترین حق من حضور در تیم ملی است

علی علیپور: کمترین حق من حضور در تیم ملی است

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی، علی علیپور بازیکن سابق پرسپولیس در مورد حضورش در تیم ملی و بازگشت به لیگ ایران گفت: در حال حاضر سعی می کنم که روی بازی ام در اینجا تا آخر فصل تمرکز کنم تا به ثبات برسم.

علی علیپور در برنامه شب های فوتبالی درخصوص اینکه علاقه ای برای بازگشت به فوتبال دارد یا خیر؟ اظهار کرد: صدرصد دوست دارم به فوتبال ایران و پرسپولیس برگردم.

مهاجم ایرانی ژیل ویسنته مبنی بر اینکه پیشنهاد رسمی از پرسپولیس داشته یا نه؟ تصریح کرد: با آقای حسین بادامکی برای بازگشت به تیم محبوبم پرسپولیس صحبت هایی داشتیم و من هم موافق بازگشت بودم اما متاسفانه سرمربی ژیل ویسنته با جدایی من مخالفت کرد.

وی در مورد اینکه آیا از تیم تراکتور پیشنهادی داشته یا نه گفت: چندباری صحبت هایی شده است که رسمی نبوده است.

مهاجم سابق پرسپولیسی ها در مورد عملکرد تیم ملی در جام ملت های آسیا گفت: قطعا بازی هارو دنبال می کردم، از نظر من عملکرد تیم ملی و امادگی بچه ها عالی بود، ولی متاسفانه بعضی وقت ها شرایط یاری نمی کند، اما باید ادامه مسابقات را به بهترین شکل گذراند.

علیپور در مورد اینکه آیا در تیم ملی جایی برای خود می بیند یا نه گفت: صددرصد به حضور در تیم ملی فکر می کنم، من به دلیل مصدومیت ام بدشانسی آوردم.

وی ادامه داد: از آنجایی که آقای قلعه نویی به همه فرصت می دهد، با توجه به آمارم به حضور در تیم ملی فکر می کنم.

علیپور با اشاره به این موضوع که تا به الان از طرف اعضای کادر فنی قلعه نویی تماسی دریافت نکرده است گفت: در حال حاضر در بهترین وضعیت ذهنی و جسمانی قرار دارم و انتظار دارم در تیم ملی حضور داشته باشم.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی علیپور: کمترین حق من حضور در تیم ملی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی علیپور: کمترین حق من حضور در تیم ملی است"، کلیک کنید.