عکس | صعود آرژانتین پس از اشتباه باورنکردنی لیونل مسی

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی؛ تیم ملی آرژانتین صبح امروز به وقت ایران در چارچوب مسابقات مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی اکوادور به میدان رفت و پس از تساوی ۱-۱ در وقت قانونی با نتیجه ۲-۴ در ضربات پنالتی به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

به گزارش ورزش سه، هواداران این تیم از این که لیونل مسی بر مصدومیتش غلبه کرد و در ترکیب اصلی این تیم حضور داشت بسیار خوشحال بودند اما این لیساندرو مارتینز بود که موفق شد در نیمه اول و روی پاس گل الکسیس مک آلیستر در دقیقه ۳۵ دروازه حریف را باز کند و آرژانتین را از حریف پیش بیندازد.

در دقیقه ۶۲ نیمه دوم بود که اکوادور فرصت به تساوی کشاندن بازی را داشت اما انر والنسیا ضربه پنالتی را به تیرک دروازه کوبید تا این موقعیت عالی از دست برود و بازی همچنان با همان یک گل ادامه پیدا کرد. در دقیقه اول وقت تلف شده و در حالی که به نظر می‌رسید صعود آرژانتین قطعی است، اکوادور بالاخره گل مساوی را زد تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

2050553

اتفاق عجیبی که رخ داد این بود که مسی که در طول بازی چندان پر فروغ ظاهر نشده بود پشت اولین ضربه ایستاد و پنالتی‌اش را به بیرون زد تا شوک بزرگی به تیمش وارد کرده باشد اما دیبو مارتینز این اتفاق را جبران کرد و پنالتی اول اکوادور را مهار کرد تا همه چیز مساوی پیش برود.

2050554

خولین آلوارز پنالتی دوم را به گل تبدیل کرد و باز هم این مارتینز بود که توانست پنالتی دوم اکوادور را مهار کند و تیمش را پیش بیندازد و با گلزنی الکسیس مک آلیستر، گونزالو مونتیل و نیکلاس اوتامندی، این شاگردان لیونل اسکالونی بودند که توانستند به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند.

2050555

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | صعود آرژانتین پس از اشتباه باورنکردنی لیونل مسی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | صعود آرژانتین پس از اشتباه باورنکردنی لیونل مسی"، کلیک کنید.