عکس| وقتی فیلم خصوصی این استقلالی لو رفت!

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی؛ در روزهای پایانی خرداد سال ۹۹ صحنه‌هایی از مراسم عروسی علیرضا نیکبخت واحدی در فضای مجازی منتشر شد و بازتاب رسانه‌ای بسیار زیادی پیدا کرد. این مسئله واکنش بازیکن اسبق استقلال، پرسپولیس و تیم ملی را در پی داشت.

به نقل از خبر ورزشی نیکبخت دوم تیر سال ۹۹ طی مصاحبه اختصاصی با خبرورزشی پیرامون ماجرای فوق به همکارمان گفت: من خودم هم این فیلم را در فضای مجازی دیدم ولی نمی‌دانم کار کدام‌یک از رفقا بوده است. حدودا ۶۰ الی ۷۰ نفر به مراسم دعوت شده بودند و آن‌جا دیدم که ۲۰ نفر از دوستان دارند با موبایل خود فیلم می‌گیرند اما چون کار خلافی نکرده‌ام، مسئله برایم اهمیتی ندارد و مهم نیست که این فیلم بیرون رفته یا نرفته چون همان‌طور که گفتم، مراسم عروسی بود. البته با یک برنامه‌ریزی دقیق به همسرم گفتم برایت تولد گرفته‌ام و منزل یکی از دوستانم را هم آماده کردم ولی خانواده خودم و همسرم را در جریان قرار دادم و بنا شد به خود او چیزی نگوییم تا سورپرایز شود. البته قبل از ورود، همه آن‌ها تست تب‌سنجی دادند و تمام وسایل خانه را هم ضدعفونی کرده بودیم تا از بابت بحث کرونا مشکلی ایجاد نشود.

نیکبخت در ادامه پیرامون حضور مدعوین فوتبالی در مراسم مذکور نیز ادامه داد: از فوتبال خیری ندیدم و هیچ فوتبالی هم در این مراسم حضور نداشت!

مصاحبه نیکبخت درباره فیلم عروسی

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| وقتی فیلم خصوصی این استقلالی لو رفت!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| وقتی فیلم خصوصی این استقلالی لو رفت!"، کلیک کنید.