عکس | پیام تلخ سردار پس از حذف؛ ما را ببخشید!

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی؛ تیم ملی ایران دیروز (چهارشنبه) با نتیجه 3-2 مقابل قطر شکست خورد و نتوانست به فینال جام ملت های آسیا صعود کند.

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی که گل اول ایران مقابل قطر را زد، پس از حذف از جام ملت ها پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:

«در دوران فوتبالم کم باخت ندیدم و کم روز بد نداشتم و همچنین کم با تیمم از دور مسابقات کنار نرفتم اما این یکی به نسبت قبلی ها حس خیلی بدتری داشت. یک حس بیش از اندازه تلخ که با گذشت یک روز از بازی هنوز نتوانستم با خودم بابت از دست دادن این مسابقه کنار بیایم. اول بازی وقتی آن جام بزرگ را پشت سر ما و قطری ها گذاشته بودند پیش خودم فکر می کردم این همان کاپی است که باید در دست های ما بالا برود ولی همه دیدید چی شد و متاسفانه نشد که بشود. اصلا دوست ندارم بگویم که ما تلاش خودمان را کردیم، حتی اگر اینطور بوده باشد. ما نتوانستیم این جام بزرگ را که تبدیل به آرزوی چند ساله مان شده بود ببریم بنابراین حتی اگر بازی خوبی هم کرده باشیم حرفی باقی نمی ماند. حتی امید ابراهیمی هم خداحافظی کرد که ناراحتی این باخت را برایمان دو چندان کرد. امید جزو کسانی بود که این حق را داشت که شنبه شب با این جام عکس بگیرد، مثل همه ما… حیف شد، مردم عزیز ایران شما تنها و بزرگ ترین انگیزه ما برای دویدن، جنگیدن و بودن هستید. ما را ببخشید و بدانید که قوی تر برمی گردیم و جبران می کنیم.»

عکس | پیام تلخ سردار پس از حذف؛ ما را ببخشید!

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | پیام تلخ سردار پس از حذف؛ ما را ببخشید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | پیام تلخ سردار پس از حذف؛ ما را ببخشید!"، کلیک کنید.