مالدیو ورود اسراییلی ها را ممنوع کرد

مالدیو ورود اسراییلی ها را ممنوع کرد

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که دولت مالدیو به دلیل جنگ علیه غزه ورود دارندگان گذرنامه اسراییل به این کشور را ممنوع کرده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ساز ایرانی، دولت مالدیو اعلام کرد که از ورود دارندگان گذرنامه رژیم صهیونیستی به این کشور جلوگیری می کند. این تصمیم پس از افزایش خشم عمومی در این کشور از جنایات رژیم صهیونیستی در تجاوز به نوار غزه از هفتم اکتبر گذشته تاکنون اتخاذ شده است.

روزنامه «سان» در این باره به نقل از «علی احسان» وزیر کشور مالدیو اعلام کرد هییت وزیران این کشور، با انجام اصلاحات لازم تصمیم گرفت از ورود دارندگان گذرنامه رژیم صهیونیستی در سریع ترین زمان ممکن جلوگیری کند.

وی افزود: این تصمیم در نشست امروز هییت وزیران اتخاذ شد و با توجه به فوری بودن تصمیم مذکور، هییت وزیران اقدام به تشکیل هییتی برای پیگیری آن کرده است که وزیر کشور، دادستان کل و وزرای اقتصاد، گردشگری و امور خارجه در آن عضویت دارند.

هییت وزیران مالدیو، همچنین یک فرستاده ویژه برای رییس جمهور این کشور با هدف بررسی کمک به فلسطین و جمع آوری اموال در این زمینه از طریق آژانس امدادرسانی و کاریابی آوارگان فلسطین (آنروا) تعیین کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مالدیو ورود اسراییلی ها را ممنوع کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مالدیو ورود اسراییلی ها را ممنوع کرد"، کلیک کنید.