مربی استقلال: برای دربی شرایط سختی داریم

مربی استقلال: برای دربی شرایط سختی داریم

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی، استقلال بعد از برد حساس و روحیه بخش مقابل سپاهان اصفهان و تثبیت جایگاهش در صدر جدول لیگ بیست وسوم، حالا خود برای انجام اولین مسابقه در فصل جدید رقابت های جام حذفی آماده می کند؛ جایی که شاگردان جواد نکونام باید فردا (دوشنبه) از ساعت 17 به میزبانی ورزشگاه شهدای صنعت مس در رفسنجان به مصاف نارنجی پوشان بروند و کار سختی برای رسیدن به جمع 16 تیم برتر برابر تیم متحول شده مس رفسنجان با هدایت محرم نویدکیا دارند.

جواد نکونام در ادامه سیاست سکوت خود، بازهم در نشست خبری حضور پیدا نکرد و در غیاب او، محمد نوازی مربی آبی پوشان پایتخت در نشست خبری پیش از دیدار با مس رفسنجان حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران درباره دیدار با حریف رفسنجانی پاسخ داد. نوازی در صحبت هایش ضمن اشاره به آمادگی فنی بازیکنان استقلال، گریزی هم به برنامه ریزی انجام شده از سوی سازمان لیگ و فشردگی مسابقات استقلال زد و در این باره گلایه های خود را مطرح نمود.

همیشه و در همه جای دنیا بازی جام حذفی سخت بوده است
مربی تیم استقلال در آغاز صحبت هایش درباره رویارویی با مس رفسنجان گفت: «همیشه و در همه جای دنیا بازی جام حذفی سخت بوده است. حالا در هر سطحی و در هر تیمی باشید، فکر می کنم که شرایطش متفاوت است. ما با مس رفسنجان بازی داریم که تیم بزرگ و سخت کوشی است. الان هم سرمربی آن ها عوض شده، شرابط تیمی و روندشان پیشرفت کرده است. ما مانند تمام بازی های لیگ، بازی به بازی جلو آمده ایم و به جام حذفی رسیده ایم. یک بازی سخت در پیش داریم. با برنامه ریزی هایی که آقای نکونام برای بازی با مس داشتند، انشالله اهدافی که آقا جواد داشتند را بتوانیم در زمین پیاده کنیم و دست پر به تهران برگردیم».

امیدوارم عدالت برای همه رعایت شود
نوازی درباره غایبان استقلال برابر مس گفت: «مشکل خاصی نداریم. فکر می کنم تنها بازیکن محروم مان زبیر نیک نفس است. شرایط خوبی داریم و فقط مشکل، فشردگی زیاد بازی ها است. قبل از این دیدار، دو بازی پشت سر هم انجام دادیم و دو بازی سخت دیگری پیش رو داریم. برای داربی شرایط خیلی سختی داریم. امیدوارم که مسیولین برگزارکننده لیگ مقداری شرایط همه تیم ها را یکسان در نظر بگیرند و عدالت برای همه رعایت شود. اگر این شرایط درست شود، مشکل خاصی نداریم. امیدوارم بازی خوبی انجام شود و به هدفی که داریم برسیم».

برای ما فرقی نمی کند جام حذفی باشد یا لیگ برتر!
محمد نوازی در واکنش به آخرین شکست استقلال مقابل مس رفسنجان در جام حذفی و احتمال تکرار این اتفاق در بازی فردا پاسخ داد: «تمام بازی های جام حذفی برای همه تیم ها سخت است. فرقی نمی کند که کجای جدول باشید و با چه تیم بازی داشته باشید. فکر می کنم حساسیت و سختی خودش را دارد». نوازی درباره اینکه اولویت استقلال قهرمانی در لیگ برتر است یا جام حذفی، گفت: «ما برایمان فرقی نمی کند. همیشه بازی به بازی جلو رفته ایم و این دیدار هم مانند همه مسابقات برای مان اهمیت دارد. فرقی نمی کند جام حذفی باشد یا لیگ برتر».

258258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مربی استقلال: برای دربی شرایط سختی داریم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مربی استقلال: برای دربی شرایط سختی داریم"، کلیک کنید.