مربی موقت منتظر تغییر جایگاه در کادر فنی تراکتور – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

مربی موقت منتظر تغییر جایگاه در کادر فنی تراکتور - خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ساز ایرانی، تیم فوتبال تراکتور تبریز در حالی امروز مقابل گل گهر سیرجان بازی می کند که حمید مطهری همچنان به عنوان سرمربی موقت هدایت تیم پرطرفدار تبریز را بر عهده دارد.

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور تبریز پس از ناکامی در جذب سرمربی مطرح خارجی، حاضر شد از بین گزینه های داخلی سراغ یحیی گل محمدی برود تا او را سرمربی آینده تیمش معرفی کند اما گل محمدی نتوانست با آنها قرارداد ببندد تا مطهری به کارش ادامه دهد. از سوی دیگر عملکرد تراکتور در هفته های اخیر نظر مدیران باشگاه و در پی آن هواداران را به خود جلب کرده است تا کمتر کسی سراغ تغییر دوباره روی نیمکت این تیم باشد.

مطهری که روزهای پر فراز و نشیبی را در تبریز پشت سر می گذارد با وجود تمام انتقادها توانسته است تیمش را به پیروزی ارزشمند مقابل مس رفسنجان برساند تا آرامش بیشتری برای بازی امروز با گل گهر سیرجان داشته باشد. حالا او بدون اینکه زیر سایه شخص جدیدی باشد تصمیم دارد روند صعودی تراکتور را حفظ کند تا در روزهای نبودن سرمربی شانس خود را برای هدایت قطعی این تیم در فصل آینده بیازماید. تراکتور در صورت کسب پیروزی در بازی امروز می تواند شانس خود را برای گرفتن جایگاه سپاهان و حضور در رتبه سوم جدول فصل جاری افزایش دهد.

مطهری صحبت های اولیه ای نیز با مدیران باشگاه در این زمینه داشته است اما آنها منتظر وضعیت این تیم در پایان فصل جاری و شرایط تراکتور هستند تا تصمیم خود درباره نحوه ادامه همکاری با مطهری را بگیرند. تیمی که در چند فصل اخیر تحت تاثیر حمایت و انتقادهای هواداران خود دست به تغییرات عجیب فنی زده است تا عدم ثبات فنی و مدیریتی یکی از دلایل عدم نتیجه گیری این تیم با تمام هزینه های سنگین باشد.

شایان ذکر است دیدار تیم های تراکتور و گل گهر سیرجان ساعت 18:50 امروز شنبه در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مربی موقت منتظر تغییر جایگاه در کادر فنی تراکتور – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مربی موقت منتظر تغییر جایگاه در کادر فنی تراکتور – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.