مورایس: الهلال تیم قوی است اما لیاقت برد را داشتیم

مورایس: الهلال تیم قوی است اما لیاقت برد را داشتیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: به دنبال این هستیم که به عنوان یک تیم برنده باشیم، به سازماندهی تیم تکیه می کنیم، کیفیت خودمان را داریم و زیاد به حریفان فکر نمی کنیم، به تیم خودم بیش تر فکر می کنم؛ الهلال تیم خوبی دارد، بازی کردند مقابل آن ها ساده نیست، چه برسد با یک بازیکن کم تر که در هر 2 بازی رفت و برگشت این اتفاق افتاد.

به گزارش ساز ایرانی به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، ژوزه مورایس، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از دیدار با الهلال اظهار کرد: دو تیم خوب، بازی خوب و جو خیلی خوبی را در ورزشگاه شاهد بودیم.

او ادامه داد: بازی لیگ قهرمانان آسیا بود، الهلال تیم قوی است اما لیاقت برد را داشتیم، هم ما و هم تیم حریف شانس گلزنی داشتیم که گل نزدیم، بازی تا زمانی که 11 مقابل 11 بود بالانس خوبی داشت.

مورایس در مورد آمادگی الهلال تصریح کرد: نمی خواهم بی ادب باشم و باید محترمانه جواب دهم، فکر نمی کنم به سطح اروپا برسند؛ بازیکنان خوبی دارند اما باید اروپا بازی کنند تا بدانند در اروپا چه اتفاقی می افتد، بهترین ترکیب عربستان و آسیا را دارند و آرزوی موفقیت برای آن ها در آینده دارم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم که به عنوان یک تیم برنده باشیم، به سازماندهی تیم تکیه می کنیم، کیفیت خودمان را داریم و زیاد به حریفان فکر نمی کنیم، به تیم خودم بیشتر فکر می کنم؛ الهلال تیم خوبی دارد، بازی کردند مقابل آن ها ساده نیست، چه برسد با یک بازیکن کم تر که در هر 2 بازی رفت و برگشت این اتفاق افتاد.

وی همچنین در مورد داوری بیان کرد: آرزو می کنم داور کاری که باید را انجام دهد و باور دارم برای بهترین خودشان اینجا هستند، نمی شود گفت، نظر دیگری روی این اتفاقات داشته باشم، شاید به چیزی که به نفع خودم است، فکر کنم و بعدن بفهمم اشتباه کردم.

مورایس ادامه داد: در ایران و اینجا شاید داور می توانست با کارت زرد لحظه را خاتمه دهد، معمولا تصمیم اول درست ترین است اما وقتی به VAR می روید، وقت دارید به چیزهای دیگری فکر کنید که این اتفاق افتاد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پایان گفت: به بازیکنان خودم تبریک می گویم، تیم مقابل جابجایی خطوط مختلف تیم مقابل خوب بود و در کل بازی بسیار زیبایی را شاهد بودیم.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مورایس: الهلال تیم قوی است اما لیاقت برد را داشتیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مورایس: الهلال تیم قوی است اما لیاقت برد را داشتیم"، کلیک کنید.