میزبانی قم از بسکتبالیست های نوجوان کشور آغاز شد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان

مرتضی سخایی در گفت وگو با خبرنگار ساز ایرانی اظهار کرد: مسابقات بسکتبال قهرمانی نوجوانان کشور و از چارچوب مسابقات دور گروهی به مدت سه روز به میزبانی قم برگزار می شود.

رییس هیات بسکتبال استان قم افزود: در این مسابقات که از چارچوب گروه H بسکتبال نوجوانان کشور برگزار می شود تیم های خانه بسکتبال قم، طبیعت تهران و خانه بسکتبال قزوین حضور دارند.

وی بیان کرد: در دور رفت مسابقات که طی هفته های گذشته در تهران برگزار شد تیم قم صاحب یک پیروزی و یک شکست شد.

سخایی گفت: مسابقات از امروز چهارشنبه 18 بهمن ماه آغاز شد و در اولین روز تیم های خانه بسکتبال قم و طبیعت تهران به مصاف هم خواهند رفت.

وی عنوان کرد: در دومین روز مسابقات، پنجشنبه 19 بهمن ماه تیم های خانه بسکتبال قزوین و طبیعت تهران رودر روی هم قرار خواهند گرفت و در روز پایانی که جمعه بیستم بهمن است تیم های خانه بسکتبال قم و خانه بسکتبال قزوین مصاف خواهند کرد.

رییس هیات بسکتبال استان قم گفت: بازیکنان تیم نوجوانان قم پارسینا شاکر، علی بختیاری، آریا علیمردانی، سپهر قنبری، آرمین رضاییان، رضا شریف عسگری، نریمان داودی، طاها موقنیان، آرمان محمودی، محمد

حسین حاجی رمضانعلی، امیر رضا باقری، علیرضا مسعودی، متین کلهر، علی غفاری و امیرحسین عزیزی به سرمربیگری جواد شهره غلامی و مربیگری مهدی رحیمی، سیدهادی حسینی و جواد پوستی هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میزبانی قم از بسکتبالیست های نوجوان کشور آغاز شد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میزبانی قم از بسکتبالیست های نوجوان کشور آغاز شد – خبرگزاری ساز ایرانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.