نخستین مدال بوکسورهای ایران در تورنمنت قزاقستان

نخستین مدال بوکسورهای ایران در تورنمنت قزاقستان

بوکسور سبک وزن ایران با شکست دادن دومین حریف قزاق، مدال بزنر خود را قطعی کرد.

به گزارش ساز ایرانی، در ادامه تورنمنت بوکس قزاقستان، عصر امروز (چهارشنبه – 26 اردیبهشت 1403) بوکسور سبک وزن ایران موفق شد با صعود به مرحله نیمه نهایی، مدال برنز و نخستین مدال ایران را قطعی کند.

در مرحله یک چهارم نهایی وزن 63.5 کیلوگرم، علی حبیبی نژاد که پیش از این برابر یرطوقان زینولیف از قزاقستان به برتری رسیده بود، به مصاف بختیار آناربایف قهرمان جوانان آسیا از قزاقستان رفت و با شکست دومین حریف قزاق، راهی مرحله بعد شد.

در حالی که راند نخست این مبارزه به سود نماینده میزبان تمام شد، در راندهای دوم و سوم اما بوکسور ایران موفق شد حریف خود را شکست داده و به برتری برسد تا با صعود به مرحله نیمه نهایی، مدال برنز خود را قطعی کند.

تیم ملی بوکس ایران در ادامه برنامه آماده سازی خود برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک به میزبانی تایلند، در تورنمنت تدارکاتی قزاقستان حضور دارد.

علی حبیبی نژاد، میثم قشلاقی، علی فتحی و روزبه صفری نیز دیگر بوکسورهای ایران در مسابقات جام «الوردا» آستانه هستند که در روزهای آینده به روی رینگ می روند.

هدایت تیم ملی ایران در این مسابقات را فونتانا به عنوان سرمربی و فونتس به عنوان مربی، برعهده دارند که هر دو کوبایی هستند.

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نخستین مدال بوکسورهای ایران در تورنمنت قزاقستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نخستین مدال بوکسورهای ایران در تورنمنت قزاقستان"، کلیک کنید.