هفتمی رستمیان در تپانچه بادی جام جهانی مونیخ 

هفتمی رستمیان در تپانچه بادی جام جهانی مونیخ 

هانیه رستمیان تیرانداز المپیکی ایران در ماده تپانچه بادی زنان مسابقات جام جهانی مونیخ هفتم شد. 

به گزارش ساز ایرانی، در پنجمین روز از مسابقات تیراندازی جام جهانی مونیخ هانیه رستمیان در مرحله فینال تپانچه بادی زنان هفتم شد. 

او روز گذشته در مرحله مقدماتی تپانچه بادی با رکورد 579 در رده پنجم قرار گرفته و فینالیست شده بود و رکورد خود در این ماده را بهبود داد.

هانیه رستمیان سهمیه المپیک پاریس را در ماده تپانچه 25 متر کسب کرده است.

امروز در ادامه مسابقات ماده میکس تیمی تپانچه بادی و مرحله مقدماتی تفنگ سه وضعیت انجام خواهد شد. 

مسابقات تیراندازی جام جهانی آلمان از 11 تا 19 خرداد به میزبانی مونیخ برگزار می شود. این مسابقات آخرین رویدادی است که رنکینگ آن در سهمیه المپیک پاریس تاثیرگذار است و 6 تیرانداز ایرانی در این مسابقات شرکت دارند.

تاکنون در تفنگ بادی امیر محمد نکونام در رده 17، پوریا نوروزیان در رده 68، فاطمه امینی در رده 31 و شرمینه چهل امیرانی در رده 83 ایستاده اند. تیم های میکس تفنگ بادی نیز 16 و 49 شدند. فاطمه امینی در تفنگ سه وضعیت به مرحله مقدماتی صعود نکرد.

هانیه رستمیان در تپانچه 25 متر در رده 28 ایستاد و در تپانچه بادی هفتم شد. سجاد پورحسینی نیز در تپانچه بادی 18 شد. 

پایان خبر ساز ایرانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هفتمی رستمیان در تپانچه بادی جام جهانی مونیخ " هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هفتمی رستمیان در تپانچه بادی جام جهانی مونیخ "، کلیک کنید.