واکنش رییس شورای وحدت استان سمنان به حذف عکس امام از یک لیست انتخاباتی

واکنش رییس شورای وحدت استان سمنان به حذف عکس امام از یک لیست انتخاباتی

به گزارش خبرگزاری ساز ایرانی استان سمنان ،حجت الاسلام والمسلمین قدرتی در نشست خبری با اصحاب رسانه سمنان اظهار کرد: همه ما وامدار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی در پاسخ به پرسشی در ارتباط با حذف عکس امام از یکی از لیست های انتخاباتی خاطرنشان کرد: اگر این کار، غیرعمد انجام شده ، یک غفلت است و باید جبران شود واگر خدای ناکرده عمدی در کار باشد که بعید به نظر می رسد باید به این جریان تذکر جدی داده شود.

رییس شورای وحدت استان سمنان هر گونه حذف عمدی نام و تمثال امام راحل را خطرناک و غیرقابل پذیرش دانست و تصریح کرد: رهبری معظم انقلاب در همه برنامه ها و رویدادها از امام بزرگوار به نیکی و بزرگی یاد می کند و همه وظیفه داریم جایگاه رفیع امام راحل را مدنظر داشته باشیم چرا که همه ما وامدار بنیانگذار حضرت امام هستیم.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: شورای وحدت استان سمنان در صورت صحت این موضوع به شعبه استانی این جریان تذکر داده و از آنها تقاضا می کند که اشتباه خود را اصلاح کنند.

رییس شورای وحدت استان سمنان همچنین، نامزدهای مورد حمایت این شورا را در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و همچنین چهار حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه، شاهرود و میامی، دامغان و گرمسار و آرادان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

قدرتی گفت: «آیت الله سید محمدمهدی میرباقری» به عنوان نامزد مورد حمایت این شورا در انتخابات مجلس خبرگان رهبری است.

وی افزود: «عباس گلرو» در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه، «حجت الاسلام محمدمهدی عرب انصاری» از حوزه انتخابیه شاهرود و میامی، «علیرضا معینیان» از حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان و «محسن دارابیان»، «علی اکبر علیزاده» و «حجت الاسلام علی ملاکاظمی» از حوزه انتخابیه دامغان از نامزدهای مورد حمایت این شورا در استان است.

وی اظهار کرد: معیشت، اشتغال، درمان و مسکن چهار مشکل مهم مردم است، اما مردم با وجود مشکلات با نظام جمهوری اسلامی ایران قهر نمی کنند در صحنه حضور پررنگ دارند و امید می رود مسوولان نیز برای رفع مشکلات بیش از پیش تلاش کنند. امروز کلید حل مشکلات جامعه حضور پرشور در انتخابات است.

حجت الاسلام قدرتی با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب، بیان کرد: نقد و نظارت، اطلاع رسانی صادقانه و تبادل آرا از وظایف رسانه در انتخابات است. رسانه نقشی موثر در اطلاع رسانی و اقناع افکار عمومی و تحقق جهاد تبیین دارد و انتظار می رود برای مشارکت حداکثری در انتخابات نیز بیش از پیش نقش آفرینی کنند.

رییس شورای وحدت استان سمنان بیان کرد: حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش مضاعف و ارزشمندی دارند.

وی با اشاره به 20 توصیه رهبر معظم انقلاب به خبرنگاران و رسانه، افزود: رسانه در زمینه ارتقای امید در جامعه و روشنگری وظیفه مهمی دارند. یک مسوول هم با رفتار، اخلاق، عمل و خدمات خود می تواند در زمینه امیدآفرینی در جامعه موثر باشد.

حجت الاسلام قدرتی اظهار کرد: برای انجام کارها در عرصه های مختلف از جمله اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی جامعه نیاز به آرامش داریم و رسانه نقشی مهم در تحقق این راهبردها دارد. فضای مجازی فرصتی ارزشمند برای اطلاع رسانی و تبلیغات انتخاباتی است، اما نباید این فضا آلوده به تخریب و مطالبه های فردی و گروهی شود.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش رییس شورای وحدت استان سمنان به حذف عکس امام از یک لیست انتخاباتی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش رییس شورای وحدت استان سمنان به حذف عکس امام از یک لیست انتخاباتی"، کلیک کنید.