6 مصدوم و یک جان باخته در تصادف پراید و تیبا

6 مصدوم و یک جان باخته در تصادف پراید و تیبا

به گزارش ساز ایرانی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از تصادف دو دستگاه خودرو سواری پراید و تیبا در جاده سهمیرزاد به فولادمحله و برجا ماندن 6 مصدوم و یک جان باخته خبر داد.

ساز ایرانی در خبری نوشت: حسین درخشان 5 خردادماه با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت 21:46 شب گذشته، بر اثر برخورد دو خودرو سواری پراید با تیبا در 15 کیلومتری جاده شهمیرزاد به فولاد محله اعلام شد.

وی افزود: تیم عملیاتی پایگاه امداد و نجات بین شهری کوهستان نیزوا جمعیت هلال احمر شهرستان مهدیشهر با هماهنگی مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC این استان به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان اضافه کرد: در این حادثه، 6 نفر از سرنشینان مصدوم شدند و متاسفانه یک نفر نیز جان باخته است.

درخشان با اشاره به شدت تصادف ادامه داد: یک نفر از مصدومین و فرد جان باخته این سانحه جاده ای توسط نیروهای عملیاتی هلال احمر رها سازی شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان ادامه داد: افراد مصدوم به مراکز درمانی منتقل شدند و فرد جان باخته به مراجع ذی صلاح تحویل داده شد.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "6 مصدوم و یک جان باخته در تصادف پراید و تیبا" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "6 مصدوم و یک جان باخته در تصادف پراید و تیبا"، کلیک کنید.